About us

Agreen

About

Our goal is to reach end users by delivering conscious products to the formation of a healty environment and leave a clean earth to the future generations.

Agreen Energy & Pellet

Balyalama sektöründe en gelişmiş makineler da FLEXUS ile hizmetinizdedir. Endüstriyel ve Evsel KATI ATIKLARIN (ÇÖPLER vb.) balyalanarak uzun süre saklanmasını ,taşınmasını ve hacimsel olarak küçültülmesini sağlar.Özellikle şeker fabrikalarında küspe balyalama, mısır atıkları, ot ve saman balyalamada kullanılmaktadır. Organik atıkların ,çöplerin ,kağıt ve lastiklerin, yumuşak metallerin uzun süre saklanmasında en iyi çözümü sağlayan makinelerdir.

B-MAX ; Brülör firmamız olarak Türkiye de kazan, ekmek fırınları ve her türlü ısı ihtiyacı gerektiren noktalarda odun pelet yakacak sistemleri dönüştürmekteyiz. Uygulama önceliğimizdir.

İşbirliği dileklerimizle..

Quality Policy

The prior objective of Agreen as a commercial entity and for each company member, is to serve at the highest service standards and to provide unlimited Client satisfaction.

“More about our “Quality Management”

Customer Relations

In line with our high-quality policy that was established through our mission, vision, and core values, we also believe in the enormous importance of customer satisfaction created by our products and services.

More about our “Customer Relations Policy”

Certifications

certificates we have