Hakkımızda

Agreen

Hakkında

Amacımız, çevreye duyarlı ürünlerimizle daha sağlıklı ve temiz bir ortam yaratılmasına katkıda bulunarak, yaşamın her alanında çevreye duyarlı bir bilinç oluşturmak, enerji çeşitliliği sağlayarak ekonomik davranmak ve gelecek kuşaklara gaz emisyonları minimuma düşmüş temiz bir çevre bırakmaktır.

Agreen Enerji ve Pelet

Balyalama sektöründe en gelişmiş makineler da FLEXUS ile hizmetinizdedir. Endüstriyel ve Evsel KATI ATIKLARIN (ÇÖPLER vb.) balyalanarak uzun süre saklanmasını ,taşınmasını ve hacimsel olarak küçültülmesini sağlar.Özellikle şeker fabrikalarında küspe balyalama, mısır atıkları, ot ve saman balyalamada kullanılmaktadır. Organik atıkların ,çöplerin ,kağıt ve lastiklerin, yumuşak metallerin uzun süre saklanmasında en iyi çözümü sağlayan makinelerdir.

B-MAX ; Brülör firmamız olarak Türkiye de kazan, ekmek fırınları ve her türlü ısı ihtiyacı gerektiren noktalarda odun pelet yakacak sistemleri dönüştürmekteyiz. Uygulama önceliğimizdir.

İşbirliği dileklerimizle..

Kalite Politikası

Agreen, firma olarak ve ayrı ayrı her çalışanı için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vermek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır..

“Kalite Politikamız” hakkında

Müşteri İlişkileri

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizin bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz ürün ve hizmetlerden duyulan müşteri memnuniyeti, bizim için büyük değer taşıyor.

“Müşteri İlişkileri Politikamız” hakkında

Sertifikalar

Sahip olduğumuz sertifikalar